نتایج جستجو برای عبارت :

از کنار گذاشته شدن سروش رفیعی شوکه شدم

ورزش 11 - اسماعیل حلالی، بازیکن سابق پرسپولیس، در خصوص کنار گذاشتن شایان مصلح و سروش رفیعی از فهرست تیم پرسپولیس توسط کالدرون، اظهار داشت: مصلح مدت زیادی مصدوم بود و در تمرینات هم حضور نداشت. شاید به این دلیل او را کنار گذاشت که آماده نبود.وی افزود: در مورد رفیعی، اما شرایط فرق می‌کند. سروش بازیکن خلاق و بااخلاقی است و من هم از کنار گذاشتن او شوکه شدم. من با رفیعی نسبتی ندارم، اما به هر حال در ایران کمتر بازیکنی توانایی فنی رفیعی را دارد. به هر
پیام رسان سروش پلاس
  توسط جمعی از متخصصان دانشگاه شریف است که امروزه بهترین پیام رسان گفت یکی از بهترین پیام رسان های ایرانی برای تلفن همراه ساخته شده . سرورهای پیام رسان سروش در داخل کشور قرار دارند و از سوی تیم فنی سروش با بهینه سازی سرورها و اپلکیشن سروش پلاس، سرعت و امنیت بالایی را برای کاربران بوجود آورده.

ادامه مطلب
دوره های ضیافت اندیشه اساتید از طریق پیام رسان سروش اطلاع رسانی می شود
یعنی یک عدد اس ام اس می آید که می گوید ثبت نام دوره شروع شده است و جهت اطلاعات بیشتر در پیام رسان سروش عضو شوید برای ریز برنامه ها
بعد کسی عضو نمی شود و همه از طریق سایت ثبت نام می کنند و نیازی هم به اطلاعات بیشتر سروش جان احساس نمی کنند
و بعد هر بار در تلگرام یک گروه موقت تشکیل می شود برای هماهنگی های دوره و فهرست برنامه ها
بعد از اتمام دوره هم یکی یکی اعضا لفت می دهند تا دوره
همراهان گرامی سروش گرامبه زودی نسخه جدیدی از تیم سروش گرام ارائه میشود که در تاریخ ۱۳۹۸/۹/۷ رونمایی خواهد شدبا طراحی زیبا و دلنشین و برطرف شدن تعداد زیادی از باگ ها لذا خواهش مندیم به دوستان خود از نسخه جدید سروش گرام+ اطلاع بدین و مارو #حمایت کنیدسروش گرام@Soroushe1امکانات زیباتر و خواناتر               سرعت سریع تر، کاربری آسان تر
همراهان گرامی سروش گرامبه زودی نسخه جدیدی از تیم سروش گرام ارائه میشود که در تاریخ 1398/9/8 رونمایی خواهد شدبا طراحی زیبا و دلنشین و برطرف شدن تعداد زیادی از باگ ها لذا خواهش مندیم به دوستان خود از نسخه جدید سروش گرام+ اطلاع بدین و مارو #حمایت کنیدسروش گرام@Soroushe1امکانات زیباتر و خواناتر               سرعت سریع تر، کاربری آسان تر
هشدار امنیتی در جریان هستید که بعد از فیلتر تلگرام و حذف تلگرام های غیررسمی توسط گوگل سروش اولین جایگزین تلگرام هستش و کاربران زیادی از تلگرام به سروش مهاجرت میکنند امّا بایدگفت به غیر از هجوم کاربران معمولی کاربران دزد و کلاهبردار هم به سروش و دیگر شبکه اجتماعی ایرانی هجوم می‌آورند...امّا مهم تر از این موضوع این است که چگونه در برابر کلاهبرداران پیروز شویم ؟ این روز ها کسانی هستند که به دلیل مسدودیت اکانت شما به پیوی شما آمده و درخواست شم
طبق بررسی های آماری به دست آمده از مقایسه بازدید مطالب بین دو کانال مشابه با مدیریت واحد در دو پیامرسان ایتا و سروش، گرچه اعضای اسمی برخی کانال های سروش بیشتر از ایتا است، لکن بازدید مطالب در ایتا به مراتب بیشتر است.
این تحقیقات نشانگر این است که سروش ریزش زیادی داشته است و ایتا بهتر توانسته است کاربران موجود خود را حفظ کند. بعبارتی سروش گذشته خوبی داشته و ایتا آینده خوبی خواهد داشت.
اگر شما نیز مایلید این تحقیقات را خودتان انجام و از نتیجه ا
سروش پلاس 

‏نسل جدیدی از پیام‌رسان سروش است، با امکاناتی ‌نظیر تماس تصویری، پخش فیلم و موسیقی همزمان با شروع دانلود، بات‌های کاربردی، امکان جستجوی سراسری در چت‌ها، گروه‌ها و کانال‌ها، امکان سنجاق کردن پیام، امکان ذخیره‌سازی ابری اطلاعات و خدمات پرداخت امن . این ویژگی‌ها در کنار امکانات دیگری که برای کاربران فراهم شده، سروش پلاس را به یک پیام‌رسان خاص و پیشرفته تبدیل کرده است. سروش‌پلاس را دانلود ک
با سروش و ف اومده بودیم  بیرون، که رتبه ها رو اعلام کردن:)) محض  اطلاعتون سروش همون کراش اولیه است؛))  بگذریم.  سروش رتبه  اش خیلی باحاله:)) تاریخ تولدش  شده (۱۳۷۹). بخاطر اینکه  سه رقمی  نشده ناراحته ولی. ف هم که خسته نباشه  ۱۸ هزار شده. منم ۵۸۵:)) (عدد رو حال کنید فقط-__-) و ۲۲۸ منطقه شدم:)) تو زیرگروه  یک هم ۲۰۹:)) در صدای  ادبیاتاممخ
پ.ن: ریدم  دهن  عمه ای که تو کل سال فقط یه روز دختر  رو تبریک میگه و یه رتبه ی کنکور رو می پرسه. خاک تو سرت بدبخت:))
طبیعی است آن دسته از کاربرانی که قصد دارند به پیام‌رسان سروش مهاجرت کنند، می‌توانند با استفاده از این ربات، اطلاعاتشان را منتقل کنند.
کانال رسمی سروش با بیش از 6 میلیون و 800 هزار دنبال‌کننده اعلام کرده است که «شما به راحتی می‌توانید با استفاده از ربات انتقال، محتواهای مهم‌ خود را از تلگرام به سروش منتقل و آرشیو کنید.»
روش استفاده از این ربات هم بسیار ساده است؛ تنها کافی است شماره خود را ثبت کنید تا یک کانال با مالکیت شما در سروش ایجاد شده
دانلود تمامی آهنگهای سروش رضایی 
سروش رضایی خواننده خوش صدایی که پس از پخش کلیپش ( اجرای اهنگ هرگز نمیشد باورم این برف پیری بر سرم ) در حین چوپانی در اینستاگرام و توییتر به سرعت به پربیننده ترین کلیپ این شبکه های اجتماعی مبدل شد و باعث معروفیت سریع و دعوت این خواننده به ویژه برنامه تحویل سال ۹۹ فرمول یک با اجرای علی ضیا شود .
در ادامه میتوانید آهنگهای اجرا شده توسط این خواننده رو با لینک مستقیم  به صورت اختصاصی و برای اولین بار از رسانه ته
حجم: 17.8 مگابایتدریافت با لینک مستقیمتوضیحات: پیام رسان سروش توسط جمعی از متخصصان دانشگاه شریف است که امروزه شاید بتوان گفت یکی از بهترین پیام رسان های ایرانی برای تلفن همراه است ساخته شده . سرورهای پیام رسان سروش در داخل کشور قرار دارند و از سوی تیم فنی سروش با بهینه سازی سرورها و اپلکیشن سروش، سرعت و امنیت حداکثری را برای کاربران بوجود آورده. برخی امکانات و ویژگی های سروش کانال های عمومی ثبت نظر و لایک به محتوای منتشر شده ارسال هر گونه فایل
هم اکنون با توجه به استفاده فراوان از فیلتر شکن ها و پراکسی ها توسط افراد و بروز اشکالات فراوان در پیام رسان سروش ، این پیام رسان با کاهش عضو فعال روبرو شده است .
امیدواریم که در آینده نزدیک شاهد حمایت از همه پیام رسان های داخلی توسط دولت و مردم باشیم 
هم اکنون با توجه به استفاده فراوان از فیلتر شکن ها و پراکسی ها توسط افراد و بروز اشکالات فراوان در پیام رسان سروش ، این پیام رسان با کاهش عضو فعال روبرو شده است .
امیدواریم که در آینده نزدیک شاهد حمایت از همه پیام رسان های داخلی توسط دولت و مردم باشیم 
دانلود آهنگ جدید سروش هامون تیک تاک
Download New Music Soroosh Hamoon Tik Tak
[ دانلود آهنگ با دو کیفیت ۳۲۰ و ۱۲۸ + متن آهنگ و پخش آنلاین موزیک ]

سروش هامون تیک تاک

متن آهنگ تیک تاک سروش هامون

ای جان ای جان ای جان ای جان ای جان ای جان
آهای همیشه شیطون دلمو میبری آسون
آهای نباشی تو لک آتیش پاره ی بانمک
قلبم با تیکو تاک ساعت داره میکوبه اره داره میکوبه با تو همه چی خوبه
چشمام نمیشه نبینه برق توی چشاتو دلم ردیفه با تو اره دارم هواتو
ای جان ای جان ای جان ای جان ای جان
در خصوص عدم برقراری ارتباط در سروش باید چند نکته را در نظر گرفت که به طور کامل در ادامه آن ها را بررسی خواهیم کرد ، البته خیلی از این عوامل که در نهایت منجر به ایجاد این سوال که چرا سروش وصل نمیشه ، می شود ، با خیلی از پیام رسان های دیگر حتی اینستاگرام ، تلگرام و واتساپ می تواند مشترک باشد ، اگر شما هم با مشکل عدم برقراری ارتباط در سروش مواجه هستید ، با ما همراه باشید تا نگاهی داشته باشیم بر دلایل عدم برقراری ارتباط و چگونگی حل آنها.
جهت کسب اطلا
هتل آپارتمان سروش مشهد یکی از هتل آپارتمان های نزدیک به حرم مطهر هست که از موقعیت مکانی مناسبی در مشهد الرضا برخوردار است. این هتل آپارتمان درخیابان نواب صفوی 12 با فاصله حدود 12 دقیقه پیاده تا حرم مطهر رضوی فاصله دارد و زائران بارگاه منور حضرت امام رضا (ع) میتوانند در فاصله زمانی کوتاهی به زیارت حضرت نایل شوند. همان طور که گفته شد نزدیکی به حرم مطهر و موقعیت مکانی ایده آل از جمله مهم ترین مزیت های انتخاب هتل آپارتمان سروش  برای اقامت در مشهد م
نرم افزار افزایش ممبر و بازدید سروش

نرم افزار افزایش ممبر و بازدید پیامرسان سروش
قدرتمندترین نرم افزار افزایش ممبر سروش
پکیج افزایش ممبر واقعی و ایرانی و فعال به کانال سروش
نرم افزار افزایش ممبر سروش

افزایش ممبر ایرانی واقعی و فعال کانال سروش بدون محدودیت کلی
بدون هزینه اضافی
افزایش ممبر واقعی و ایرانی به کانال سروش بدون محدودیت کلی با سیستم عظیم با بیش از ده ها هزار عضو بدون نیاز به کار خاصی از طرف شما
توجه کنید بر خلاف سایت های دیگر
هفته‌ی پیش خبری شوکه کننده، شهر پر زرق و برق دبی را نقل محافل خبری کرد. باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: هفته‌ی پیش خبری شوکه کننده، شهر پر زرق و برق دبی را نقل محافل خبری کرد.
پرنسس هیا، همسر حاکم دبی هفته گذشته به
همراه دو فرزند کوچکش از امارات متحده‌ی عربی به انگلستان گریخت و در آنجا
تقاضای طلاق و پناهندگی سیاسی کرد. پرنسس هیا یکی از شش همسر حاکم دبی، شیخ
محمد بن راشد آل مکتوم، بود و به دلیل آنکه همواره در محافل عمومی در کنار
ه
سروش لشگری با نام هنری هیچ کس از نخستین خوانندگان رپ فارسی و از پیشگامان «رپ خیابانی» در ایران است و شهرت او جهانیست. از او به عنوان پدر رپ فارسی یاد شده است. 

بیوگرافی هیچکس:
سروش لشکری ملقب به هیچکس متولد ۱۷ اردیبهشت ۱۳۶۴ می باشد. هیچکس فرزند پسر یک خانواده ۵ نفری است. پدر او اصالتاً اهل همدان است، هیچکس تا ۲ سالگی در آلمان بزرگ‌ شد و پس از آن به ایران بازگشتند. او ساکن محله ونک تهران بود.  هیچکس دانشجوی رشته زبان انگلیسی در دانشگاه آزاد
امسال روز تولدم خیلی متفاوت بود...
تبریک تولدام انقدر زیاده و تماس تلفنی ها انقدر زیاد که نشده تاحالا ناهار بخورم....عجیب ترینش فرزانه بود....زنگ زد پرسید خونه ای؟
منم متعجب گفتم آره...گفت ده دقیقه دیگه اونجام!و من شوکه که چی شده!رفتم پایین ،از ماشین که پیاده شد شوکه شدم،با وجود تمام مشغله هاش وقت کرده بود برام هدیه بخره و اینکه میدونی بین شلوغی های ذهن کسی،گم نمیشی چقددددر ذوق زده میشی!

ادامه مطلب
کلیک کنید
سروش رفیعی که در دور رفت برای شهرخودرو به میدان رفته بود، هم‌اکنون با گذشت نیم‌فصل به پایان کارش با تیم مشهدی رسیده و جدایی‌اش قطعی شده ولی هنوز رضایت‌نامه رسمی را دریافت نکرده و باشگاه شهرخودرو در حال رایزنی با تیم‌های خواهان این بازیکن است.

جواد طاری‌بخش، سخنگوی باشگاه شهرخودرو در این باره گفت: سروش رفیعی همچنان با ما قرارداد دارد و از جدایی او بی‌اطلاع هستیم.

او ادامه داد: اینکه گفته می‌شود رفیعی از فولاد پیشنهاد دارد
دانلود آهنگ سروش هامون ماه منی
ترانه و آهنگ بسیار زیبا و شنیدنی ماه منی با دو کیفیت اورجینال 128 و 320 و لینک مستقیم و پخش آنلاین
Download New Music By Soroosh Hamoon Called Mahe Mani

ترانه اهنگ ماه منی :
درمون دردمی جادو داره چشاتتو واسم همدمی اتیش میباره نگاتفکرم درگیرته بدجوری گیرتهدنیام توو دستته تحت تاثیرتهای وای ای وای ای وای از دستت میزنیمیبری دلمو تو ناز شصتتروزی هزار دفه میگم میخوامت ♪
♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
دانلود آهنگ سروش هامون ماه منی
♫♫♫♫♫♫♫♫♫♫
در دنیایی که روز به روز تکنولوژی در آن پیشرفت می کند شاهد افزایش شبکه های اجتماعی هستیم و بسیاری از افراد نیز برای سرگرم شدن اقدام به نصب آن ها می کنند. اما همیشه تعداد خاصی از این مسنجر ها مورد توجه قرار می گیرند و می توانند توجه هزاران و یا حتی میلیون نفر را به خود جلب نمایند. سال هاست که توسعه دهندگان ایرانی نیز سعی می کنند پا به پای تکنولوژی پیش روند و امکانات روز دنیا را در اختیار کاربران بگذارند؛ که همین تلاش ها نیز باعث ظهور پیام رسان ها
سروش هامون شال مشکی
دانلود آهنگ سروش هامون شال مشکی به همراه متن از رسانه رز موزیک با بالاترین سرعت و قابلیت پخش آنلاین در قالب mp3.
از بخش آهنگ های سروش هامون بازدید کنید.
Download Song Soroosh Hamoon–Shale Meshki + Lyrics
جای امن و خاص
با دلم روراست
دل که چیزی نیست؛ رو چشامه جاش

متن آهنگ سروش هامون شال مشکی
جای امن و خاص
با دلم روراست
دانلود MP3 با کیفیت 128kbps
دانلود MP3 با کیفیت 320kbps
سروش هامون شال مشکی
دانلود آهنگ سروش هامون شال مشکی به همراه متن از رسانه رز موزیک با بالاترین سرعت و قابلیت پخش آنلاین در قالب mp3.
از بخش آهنگ های سروش هامون بازدید کنید.
Download Song Soroosh Hamoon–Shale Meshki + Lyrics
جای امن و خاص
با دلم روراست

متن آهنگ سروش هامون شال مشکی
جای امن و خاص
با دلم روراست
دانلود MP3 با کیفیت 128kbps
دانلود MP3 با کیفیت 320kbps
طبی که بنای خودش را بر تجربه گذاشته امروز ناتوانی خودش را بیشتر از هر روز نشان داده.
وقتی از او می پرسیم: فلان چیز مفید است یا نه؟ می گوید: اثبات نشده!
آن یکی چطور؟ : تحقیقی صورت نگرفته!
آن دیگری چطور؟ : معلوم نیست.
فلان ترکیب... : باید تحقیق شود...
مگر تجربه کردن اینها چقدر وقت می برد؟ بعد از چند ماه انگار در مورد هیچ چیز تحقیق نکرده اند. یا اینکه اصلاً بنا گذاشته اند در مورد بعضی چیزها تحقیق نکنند!!!
خوش انصاف هایشان می گویند: نمی دانیم! بی انصافهایش
روز قهرمانی پرسپولیس سروش و شجاع تعریف میکردند ساعت 5 خوابیده اند و ساعت 8 شجاع سروش را ترسانده است و او را از خواب بیدار کرده است.
یک بار شجاع با ماشین سروش تصادف کرده است .
یک بار سروش رفیعی با شوت خود صندلی شکانده است .
یک بار سروش بعد از قهرمانی پرسپولیس توپ خرید و صبح امد با شجاع فوتبال بازی کنه سروش محکم شوت زد شیشه شکاند.

فیلم جهان با من برقص
جهان با من برقص فیلمی به کارگردانی سروش صحت، نویسندگی سروش صحت، ایمان صفایی و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان محصول سال ۱۳۹۷ است.
این فیلم که اولین ساخته سینمایی سروش صحت در مقام کارگردان است، برای نخستین بار در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درآمده است. این فیلم از ۱۱ دی در سینماهای ایران اکران شده است. (ویکی پدیا)
فیلمی روان و خوشایند، با بازی‌های درخشانِ ۸۰ درصد از بازیگران و بقیه هم با بازی‌های خوب و روا
دانلود آهنگ سروش هامون آشوب
Download New Music Soroosh Hamoon – Ashob
پخش بزودی – دمو آهنگ اضافه شد

سروش هامون آشوب

متن آهنگ آشوب از سروش هامون

ای جان آهای ♪ همیشه شیطون دلمو ♪ میبری آسون
آهای نباشی ♪ تو لک آتیش پاره ♪ با نمک
قلبم با تیک و تاک ♪ ساعت داره ♪ میکوبه
راز آن بوی شگفت                        
«راز آن بوی شگفت» داستانی است با زبان شاعرانه که در آن ابر و گنجشک و سایر موجودات هم نقش دارند و اثر با انبوهی از خرده روایت های به هم پیوسته جلو می رود.
کتاب: راز آن بوی شگفت
نویسنده: فریبا کلهر
انتشارات: به نشر
فریبا کلهر، رمان نویس و نویسندۀ پرکاری است که فعالیت خود در حیطه ادبیات داستانی کودک و نوجوان را از دهه 1360  و با حضور در مجله های «رشد» آغاز کرده و تألیفات زیادی نیز در این حیطه از خ
فیلم جهان با من برقص
جهان با من برقص فیلمی به کارگردانی سروش صحت، نویسندگی سروش صحت، ایمان صفایی و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان محصول سال ۱۳۹۷ است.
این فیلم که اولین ساخته سینمایی سروش صحت در مقام کارگردان است، برای نخستین بار در سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر به نمایش درآمده است. این فیلم از ۱۱ دی در سینماهای ایران اکران شده است. (ویکی پدیا)
فیلمی روان و خوشایند، با بازی‌های درخشانِ ۸۰ درصد از بازیگران و بقیه هم با بازی‌های خوب و روا
دانلود آهنگ جدید سروش بند به نام آرام جان
Текст песни arame jan Soroosh Band
بی تو بقرارم جانان و جانم آرام جان من شوБез тебя моя душа и моя душа будут спокойны
بنشین کنارم از من خرابت عاشق نگاهتСядь рядом со мной
جان میستانی جان نوش جانت

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید سروش هامون به نام کنار تو با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Soroosh Hamoon Called Kenare To

دانلود آهنگ سروش هامون به نام کنار تو

دانلود ،
موزیک ،
دانلود موزیک ،
دانلود آهنگ
 ،
دانلود آهنگ جدید  ،
موزیک جدید ،
آهنگ جدید ،
دانلود موزیک جدید ،
دانلود مداحی ،
دانلود نوحه ، نوحه ،
دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
سلام
تصمیم بر این شد که کانال سروش خانواده برتر مجددا فعال بشه .
مطالب کانال سروش خانواده برتر شامل موارد زیر هستند :
1 - لیست عنوان و آدرس پست های جدید
2 - معرفی بعضی از پست ها
3 - ارائه مطالب منتخب خانواده برتر و سایر منابع4 - عکس، کلیپ و صوت های آموزنده و سرگرم کننده
و ...
https://sapp.ir/khbartar1
پرفروش ترین فیلم های هفته قبلیجهان با اینجانب برقص فیلمی به کارگردانی سروش صدق , نویسندگی سروش صدق , ایمان صفایی و تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت‌کشیان فرآورده سال ۱۳۹۷ است .این فیلم که او‌لین ساخته سینمایی سروش درستی در رده کارگردان است , برای اولین دفعه در سی و هفتمی فستیوال جهانی فیلم فجر به نمایش درآمده است . این فیلم از ۱۱ دی در سینماهای جمهوری اسلامی ایران نمایش شده‌است .فیلم دنیا با اینجانب برقص در هفته قبل با فروش 10793
پرونده ششم از مقالات بررسی ویدئو های وایرال به سراغ سوریلند و سروش رضایی رفته است
پدرخوانده طور در انیمیشن ایران ، سروش رضایی در سرزمین سوریلند
پوستر این پرونده

آنچه از سوریلند میدانید
همانطور که میدانید سوریلند از معدود تولید کنندگان انیمیشن است که بعد از اینکه کلیپی منتشر میکند در صفحه اصلی خود مانند اینستاگرام یا تلگرام ، تا انتهای روز چندین و چند پیج آن را بازنشر میدهند و ویدئوهای سوریلند ساخته سروش رضایی تنها در چند ثانیه وایرال م
برخی امکانات و ویژگی های سروش
کانال های عمومی
ثبت نظر و لایک به محتوای منتشر شده
ارسال هر گونه فایل (تصویر، صدا، ویدئو و ...)
شرکت در مسابقات و نظرسنجی ها
گفتگوی دو نفره و گروهی
امکانات فشرده سازی و برش ویدئو
استیکرهای زیبا و متنوع
تماس صوتی رایگان

ادامه مطلب
پاسا | پاسخگوی برخط (آنلاین) و رایگان به سوالات کامپیوتری در پیام رسان سروش و تلگرامبنام خداوند بخشنده و مهربانبا سلام و احترام و عرض ادب خدمت یکایک شما کاربران گرامی و گرانقدربه درخواست کاربران عزیز پاسخگویی به سوالات عزیزان در پیام رسان داخلی سروش نیز فراهم شد. با این روش علاوه بر حمایت از تولید داخلی می توان در سرعت بخشی و برطرف نمودن سریع مشکلات عزیزان گام موثری برداشت.پاسا در این 7 سال تمام تلاش خود را در جهت ایجاد فضایی دوستانه درجهت ر
cnbc: 
Turkish lira hits lowest point this year as new election jolts investors
♦️ترس و هراس سرمایه گذاران از انتخابات جدید موجب گردید، لیر ترکیه امسال به پایین ترین نقطه خود برسد.
نسبت تبدیل دلار به لیر در حال حاضر 6.1566 می باشد.
کشور ترکیه، نسبت بدهی به جی دی پی بالایی دارد و از طریق سرمایه گذاری خارجی، رشد خوبی را داشته است، در صورت تداوم کاهش ارزش پول ترکیه، عوامل فوق تاثیر مخربی بر روی اقتصاد ترکیه خواهد گذاشت.
jolt شوکه شدن
@financialdictionary
گلدن تایم مجموعه‌ی 12 تا فیلم کوتاه 10 دقیقه‌ای است که وجه مشترکشان ویژگی زمان و مکان است: داستان همگی‌شان در 10-20 دقیقه‌ی انتهای روز اتفاق می‌افتند، در آن 10-20 دقیقه‌ای که می‌شود بازمانده‌ی روز نامیدش یا شغال خوان غروب. همان 10-20 دقیقه‌ای که نور خورشید کجکی می‌تابد و در کار غروب است و عکاس‌ها می‌گویند بهترین نور برای عکس گرفتن است. همگی اپیزودها هم در ماشین‌ها اتفاق می‌افتند. حالا این ماشین توی یک اپیزود یک جیپ است توی یک اپیزود دیگر یک م
عکاسی ژست کودک آتلیه شب یلدا 98
زیباترین عکاسی آتلیه کودک شب یلدا 98 یکی از پرخاطره ترین شب های آتلیه در سال های گذشته بوده و امیدواریم که امسال هم همین خاطرات را کنار هم بسازیم، البته که عکاسی ویژه شب یلدا هرسال زودتر از تاریخ شب یلدا برگزار می شود و دلیل آن این است که تصاویر با تم و دکور شب یلدا از فرزندان عزیزتان زودتر آماده شود تا روی سفره و میز شب یلدا برای شما بهترین خاطره را بسازد.
عکس کودک تم شب یلدا
زیباترین سنت باستانی ایرانی برگزاری
خبر فوری
پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد نماینده ولی فقیه در استان خوزستان و امام جمعه اهواز در شبکه های اجتماعی ایتا، سروش و اینستاگرام راه اندازی شد.

اینستاگرام: instagram.com/mousavifard_ir
سروش: sapp.ir/mousavifard_ir
ایتا: eitaa.com/mousavifard_ir
عکاسی جدید آتلیه بارداری در شب یلدا
زیباترین عکاسی آتلیه کودک شب یلدا 98 یکی از پرخاطره ترین شب های آتلیه در سال های گذشته بوده و امیدواریم که امسال هم همین خاطرات را کنار هم بسازیم، البته که عکاسی ویژه شب یلدا هرسال زودتر از تاریخ شب یلدا برگزار می شود و دلیل آن این است که تصاویر با تم و دکور شب یلدا از فرزندان عزیزتان زودتر آماده شود تا روی سفره و میز شب یلدا برای شما بهترین خاطره را بسازد.
عکس کودک تم شب یلدا
زیباترین سنت باستانی ایرانی برگ
با سلام و احترام و آرزوی نگرفتن و مبتلا نشدن شما عزیزان به ویروس کرونا
در زیر لینک کانال تلگرامی مخصوص آموزش و پیشگیری از کرونا را قرار دادیم به زودی لینک کانال سروش را هم برای عزیزان قرار خواهیم داد البته هر دو آیدی یکسانی دارند فقط کانال سروش فعلا دیتایی وارد نشده است به زودی کانال سروش هم اطلاعات اساسی دریافت خواهد کرد
کانال تلگرامی پیشگیری و درمان کرونا با تصویر نقشه ی شهر جدید پرند
t.me/salamateparand
در بخش سرچ تلگرامتان می توانید این واژه را
خب در ابتدا بگم تا حالا تو کلاسمون ۷ تا سه رقمی  داشتیم و دهن مدیرمونو سرویس  کردیم ولی هیچکس از من بهتر نشده فعلا. دومین نفر ۳۸۰ه. از بقیه ی مدالام  خبری ندارم. غیر از به آفرید که هزار و خورده ای شده
و  اما امروز. خب  اول که رفتیم کافه و یکم عکس  اینا انداختیم تا نتایج اومد:)) من اینترنتم وصل  نمیشه مامانم زنگ زد بهم گفت:)) از استرس مردیم دیگه ولی. بعد یه چیزیم بگم، ف سر رنگین کمون  پشت گوشیم کلی دستم انداخت و اینا ولی دیگه مثل  قبل انکار نکردم:))) ب
شرکت سروش زیست شریف با تکیه بر دانش متخصصین و نوآوری های قابل توجه در زمینه های کشاورزی و منابع طبیعی موفق شد در تاریخ 23 دی ماه 1397 در مرکز رشد زیست فناوری پارک علم و فناوری یزد مستقر گردد.
امید است گروه سروش زیست بتواند در این فرصت طلایی به اهداف خود در زمینه پیشرفت و اشتغال دست یابد.
پرسپولیس که این روزها مشغول پیگیری فعالیت‌های نقل و انتقالاتی خودش برای تکمیل تیم در پنجره تابستانی است، به دلیل پر بودن فهرست بازیکنانش باید چند نفر را از فهرست خارج کند و تا کنون 4 بازیکن به همین دلیل در فهرست مازاد قرار گرفتند.
کالدرون ابتدا روی نام سروش رفیعی و شایان مصلح قلم قرمز کشید و پس از آن طاهرخانی بازیکنی بود که در فهرست مازاد سرخپوشان قرار گرفت و در نهایت مهدی شریفی از این تیم کنار گذاشته شد.
در همین راستا خبر می‌رسد سرمربی آرژ
اولین اتفاق شوکه کننده ای که باهاش مواجه شدم با دیدن عکس جوجومویز در پشت جلد بود!!!  تمام تصوراتم بر باد رفت! من فکر می کردم جوجو مویز یک مرده  
و اما از اونجایی که همیشه دقیقه نودی کتاب می خونم. تو وقت اضافه نتونستم تمومش کنم چون تو تاکسی تمام حواسم متوجه دست و بینی یخ زده ام بود و از طرفی راننده آهنگ ترکی استانبولی گذاشته بود. بنابراین بیست صفحه پایانی رو از رو عکسایی که گرفته بودم، خوندم
خب باید بگم که داستان شروع اندکی گیج کننده ای داشت و در
خب ننداختنم زندان:)) وای با دیدن نوشته های دیوارم احتمالا قشنگ کل آبرویی که این همه سال جمع کردم رفت:)) یعنی بزور یه تیکه قابل انتشار پیدا کردن،  حتی اونم مورد دار بوددر برنامه شون تخته شه احتمالا. و خب نمیدونم چرا وای احساس بدی نسبت بهش دارم الان. سروش ولی خیلی حال کرد با دیوارام و خب مهم  تر از مصاحبهه که به نظرم چرت و پرت محض شد:)) همراهی و هم جواری با سروش بود:)) این قسمتش خیلی خوب بود کلا ولی خیلی مجددا حسرت خوردم که تو ایرانم. که نمی شد سروش واق
پرسپولیس این روزها مشغول مذاکره با بازیکنان مورد نظر خود برای تقویت و تکمیل تیم در فصل نوزدهم است و در این میان به دلیل پر بودن فهرست نفراتش برای اضافه کردن بازیکن جدید باید نام تعدادی از بازیکنان حال حاضر خود را از فهرست خارج کند و پیش از این شایان مصلح، مهدی شریفی، سروش رفیعی، حمیدرضا طاهرخانی و سعید کریمی از جمع سرخپوشان کنار گذاشته شدند.
در همین راستا خبر رسید کالدرون در تصمیم جدید خود ابوالفضل درویشوند، گلر این تیم را هم کنار گذاشت تا
یه چیز خوشمزه بگم؟ :  
-کشک و بادمجون دلپذیر! 
- باقالا قاتوق دلپذیر!!!
آقا؟؟
یه دونه عالیس بدید؟ 
دوغشو بدم هولوشو بدم......؟؟؟
همه شو بده!:) (راستی هنوز برای این جوک نساختن؟)
ضمیرناخودآگاه ما رو پر کردن با این اراجیف!:) 
منم که خوره رادیوی ماشین!! یهو حواسم پرت میشه بزنم یه کانال دیگه! فقط خوشحالم که حداقل سروش جمشیدی افتاد تو کار تبلیغات!
اون سریال مسخره ی سروش صحت که دیگه حال آدمو بهم میزنه!
 حداقل سروش جان میخوای انواع روشهای مخ زدن رو آموزش بدی(
قابل توجه همکاران محترم شهرستان
جهت اطلاع رسانی سریعتر و بهره مندی از آخرین اطلاعیه ها و بخش نامه های مربوط به سنجش و امتحانات نرم افزارهای سروش پلاس مخصوص اندروئید و ویندوز را دانلود و نصب نمایید.
سپس یک پیام از طریق همین پیامرسان ارسال نمایید تا در گروه سنجش عضو شوید.
نسخه اندروییدحجم: 27 مگابایت
نسخه ویندوزحجم: 19.3 مگابایت

چندی پیش، خبر واگذاری پیام‌رسان سروش در رسانه ها منتشر شد. اما سوال اینجاست که چرا پیام رسانی مانند سروش، با حمایت های بسیار زیاد مادی و معنوی و حضور مالک قدرتمندی نظیر صداوسیما، نتوانست در کارخود، موفق عمل کند؟
ادامه مطلب
سلام
من یه دختر نوجوان هستم، راستش از کلیپ های عاشقانه و این چیزها خوشم میاد با هشتگ مورد نظرم، البته میکس های عاشقانه خارجی در واقع مربوط به پیج های ایرانی نبود، اصلا داشتم نگاه میکردم که یهو اتفاقی یه فیلمی اومد که اول نفهمیدم چیه چون من میدونستم اون مدل فیلم ها هستن ولی ندیده بودم تا بحال (فیلم پ) و حتی تصور درستی از رابطه جنسی نداشتم، از روی کنجکاوی نگاه کردم و فهمیدم چیه! 
راستش شوکه شدم و تصوراتم بهم ریخت و حس بدی پیدا کردم نسبت به رابطه
نگاه های گهگادر نگرانت بهم ثابت کرد که باید توضیح بدمگاهی باید اطمینان داشت و بدون گلبول سفید حرکت کرد
صبح بیدار میشی و چیزی نمیبینی ایا دنیا سیاهست؟ حرف های ما به دنیا وجودیت داده
شوکه شدم از این بیماری خیره مانده بودم سهمی از تو ندارم سهمگیم است
دو معز فعال جهان را تغییر خواهد داد
خوتب نیستی اینها حقیقته در دنیایی که هستیگ
در خاطرات خوشم مرا تجزیه کنید که بد شدیم 
نقطه متقارن شوم متقارن شوم تا نقطهخیلی ساده از کنار این بزرگوار رد میشویده
سلام دوستان 
این اواخر که به خودم میرسم ادمای بیشتری بهم علاقمند میشن خخخخ 
سر قضیه همون باغ ، پسر مالک از بنده حقیر خوشش اومد و به مادرش گفته بود و مادرشم با خواهرم در میان گذاشته بود...خب درسته وضعیت مالی شون به علت مالک بودنشون در گذشته عالیه،  ولی پسره از اینایی بود که دماغش عملی نصف سرش کچل کرده بود و موهای اون نصف دیگه رو اینور ریخته بدد و ابروهاشم پهن و کوتاه برداشته بود مخلص کلام از من دخترتر بود و خواهرم زنگ زد و قضیه خواستگاری رو تعری
آکاآپ: اتفاقی عجیب و غیرقابل باور کارکنان مسئول خاکسپاری را شوکه کرد ، نوزاد تازه متولد شده کنار جسد زنی که هنگام فوت باردار بود برای آنها باورکردنی نبود. برای مطالعه جزییات بیشتر از این اتفاق عجیب و غریب در ادامه مطلب با آکا همراه باشید.

ادامه مطلب
اگه یادتون باشه چند پست قبل داشتم از این می‌نالیدم که چرا می‌گن عروسی خودت و فلان. چند شب پیش خبر رسید که یکی از هم‌کلاسی‌های دوره‌ی دبیرستانم بچه‌اش اومده دنیا. :|
نمی‌دونم می‌تونید تصور کنید چه شوک عظیمی به همه‌مون وارد کرد یا نه. از اون‌جا که همه‌مون اساتید مسخره‌بازی هستیم و این خبر هم توسط یکی از استاد بزرگان این فن تو گروه گذاشته شد، هیچ‌کس باورش نشد. ولی بعد که خود مادر بچه اومد و خبر رو تایید کرد و چندتا عکس فرستاد، متوجه شدیم ک
اولین اتفاق شوکه کننده ای که باهاش مواجه شدم با دیدن عکس جوجومویز در پشت جلد بود!!!  تمام تصوراتم بر باد رفت! من فکر می کردم جوجو مویز یک مرده  
و اما از اونجایی که همیشه دقیقه نودی کتاب می خونم. تو وقت اضافه نتونستم تمومش کنم چون تو تاکسی تمام حواسم متوجه دست و بینی یخ زده ام بود و از طرفی راننده آهنگ ترکی استانبولی گذاشته بود. بنابراین بیست صفحه پایانی رو از رو عکسایی که گرفته بودم، خوندم
خب باید بگم که داستان شروع اندکی گیج کننده ای داشت و در
این چند روز با خودم کنار اومدم و دارم آدمهایی که یه جور رابطه‌ی عاطفی س ک سی باهاشون داشتم رو کنار می‌گذارم. اینجور هم احساس قوی بودن دارم، چون منم که کنار می‌گذارم نه اینکه کنار گذاشته بشم، و هم احساس سبکی. دور و برم رو دارم خلوت می‌کنم و شروع کردم به تست زدن تا حداقلی که می‌تونم رو توی این یک ماه و خورده‌ای برای خودم باشم و تلاش کنم. میم حالش خوب نبود اما بهتره. من خوبم. مادرجون حالش خوب نیست و این در حال حاضر تمام غممه.
بگذریم می‌دونم ح می
،نمی‌فهمن چون اگه می‌فهمیدن بعد چند وقت نشست و
برخاست حالی‌شون می‌شد من چقدر رو کلمات حساسم،من چقد حواسم جمعه تو پیامی
که بهم دادی فعلت چیه منو چی خطاب کردی چطور خواسته اتو گفتی ولی بروز
نمی‌دم مریم راست می‌گفت ناراحتیاتو بروز نده که بعدا پشیمون نشی من از هر
حرف و گله ای که نزدم بعدا احساس رضایت کردم، مریم، مریم رو کاش می شد برای
همیشه کنار خودم نگه دارم کنار بغلم کنار گوشام
بعد خیلی تخمی
ناراحت میشم، بعد کنار میام اما به اون هیچوقت
دانلود اهنگ عشق من ناز نکن از سراب (کیفیت 320) mp3 همراه با متن با لینک مستقیم : همه حرفام بخدا از عشق و از سخاوته. عشق من بی کسی و شب باتو پایون میگیره. دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور عشق من ناز نکن با لینک مستقیم. همه رگهام از ...
دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور به نام عشق من ناز نکن + متن آهنگ. Download New Music of Sarab & Soroush Malekpour Called Eshghe Man Naz Nakon.
 دانلود آهنگ عشق من سراب quotجهت دانلود کامل آهنگ کلیک کنید httpwwwmelo96irpost224 quot quotجهت دانلود کامل ... دانلود آ
خیلی بازار نمیرم،سرم توو قیمتا نیس.
امروز باید میرفتم واکسن هپاتیتم رو میزدم،رفتم،کزارم زد برام آخه متولدین ۷۳ رو واکسینه میکنن مجددا از نظر کزاز،ده سالشون سر اومده.
گفتم حالا که تا اینجا اومدم یه سرم به بازار بزنم،روپوش سفید میخواستم بخرم.شهر خودم با اینجا قبلا اختلاف قیمتی حدود بیس تومن داشت ینی همون روپوشی رو که من خریده بودم پنجاه تومن،دوستام از اینجا سی تومن گرفته بودن.
به نیت روپوش سی تومنی رفتم.طرحاشو نشونم داد انتخاب کردم داشت دکم

دکتر عبدالکریم سروش در آخرین سخنرانی  خود و در ادامه نظریه  رویاهای رسولانه به بیان و شرح  تعبیر معاد و جایگاه آن در تئوری  یاد شده پرداخت کوششی که  سعی دارد تا اعتقاد به اصل معاد را که برای نسل امروز بیش هر نسل و زمانه به محاق رفته روحی تازه بدمد.
بنده ضمن ارج گذاری به این تلاش استاد به نظرم اشکلاتی در این تئوری است که مایلم خدمت دوستانم خصوصا عزیزانی که سمپاتی بیشتری نسبت به نظریات ایشان دارند عرضه کنم تا به اذن الله خورشید حقیقت رو
ثبت کانال سروش در سایت
ثبت کانال سروش به صورت رایگان در سایت و گوگل امکان پذیر هست برای ثبت کانال و افزایش ممبر واقعی کانال خود در سروش می توانید در سایت بات چنل ثبت نام کرده و پس از ورود به پنل کاربری ، از بخش اضافه کردن کانال جدید , کانال یا گروه خود را معرفی نمایید .
برای معرفی کانال خود در سایت قبلا باید ثبت کانال سروش خود را در پیام رسان سروش انجام داده باشید در واقع قبلا از شروع باید یک کانال یا گروه در سروش بسازید و لینک آن را کپی کرده
دانلود اهنگ عشق من ناز نکن از سراب لینک مستقیم همراه با متن. عشق من ناز نکن عمرما پایون میگیره. یه روزی دست زمونه تورو از من میگیره. وقتی تنها باتو بودن واسه من زندگیه.
دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور عشق من ناز نکن با لینک مستقیم ... دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور به نام عشق من ناز نکن + متن آهنگ. Download New Music of Sarab & Soroush Malekpour Called Eshghe Man Naz Nakon.
دانلود اهنگ عشق من ناز نکن از سراب (کیفیت 320) mp3 همراه با متن با ... دانلود اهنگ عشق من ناز نکن از سرا
فیلم هری پاتر خیلی قشنگه اکثرا هم دیدینش به نظر من هری باس با هرمیون ازدواج میکرد وواقعا برام عجیبه هرمیونی که بیشتر حواسش پیش هری بود و دور هری میچرخید عاشق رون شد .اصلا چرا نویسنده اینطور نوشته . فکر کم به سبک رونالدینیو عمل کرده :/ و بیننده هارو شوکه کرده .
سلام بلبلای تو خونه.....(استغفروالله!!!!:))
خدا روشکر که سیستم آموزش از راه دور LMS  دارید.....خدا رو شکر که کانال شاد دارید....خدا رو شکر..:))
درس خوندن با این سامانه ها و اَپ ها چطوره؟ فاز میده؟ عه ببخشید یعنی راهگشا و بهینه هست؟؟
والا زمان ما که از این داستانا نبود...
به یکی از گروه های یکی از دانشگاه هایی که سابقا درس میدادم یه سرک کشیدم دیدم جنجالی هست بین استادا و دانشجوها....استاد میگفت واتساپ حجم بیشتر از 16 مگ رو قبول نمیکنه و همه باید برن اَپ سروش ر
در شبی که برای ملکه‌ی شیطان جشن تولد می‌گیرند، ما به تماشای فیلم کم‌نظیر یتیم خانه ایران می‌نشینیم تا ببینیم انگلیس چه بر سر ایران آورد...
فیلم کامل یتیم خانه ایران در کانال طرح تبیین منظومه فکری رهبری در پیام رسان سروش بارگذاری شده است.
ورود به صفحه سروش
خلاصه کتاب شب های روشن
سروش حبیبی – مترجم کتاب – می‌نویسد: شب‌های روشن دو فریاد اشتیاق است که طی چند شب در هم بافته شده است. پژواک ناله‌ی دو جان مهرجوست که در کنار هم روی نیمکتی به ناله درآمده‌اند و راهی به‌سوی هم می‌جویند و درِ گشوده‌ی بهشت خدا را به خود نزدیک‌تر می‌یابند.
داستان کتاب شب های روشن در مورد جوان رویاپردازی است که تنهایی را به خوبی درک می‌کند. کسی که سال‌هاست تنها زندگی می‌کند و مانند دیگر شخصیت‌های اصلی داستایفسکی با م
دانلود اهنگ عشق من ناز نکن از سراب (کیفیت 320) mp3 همراه با متن با لینک مستقیم : همه حرفام بخدا از عشق و از سخاوته. عشق من بی کسی و شب باتو پایون میگیره. دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور عشق من ناز نکن با لینک مستقیم. همه رگهام از ...
دانلود آهنگ جدید سراب و سروش ملک پور به نام عشق من ناز نکن + متن آهنگ. Download New Music of Sarab & Soroush Malekpour Called Eshghe Man Naz Nakon.
 دانلود آهنگ عشق من سراب quotجهت دانلود کامل آهنگ کلیک کنید httpwwwmelo96irpost224 quot quotجهت دانلود کامل ... دانلود آ
سلام
کانال های خانواده برتر در سروش، ایتا و آی گپ فعال شد
مطالب کانال های خانواده برتر شامل موارد زیر هستند :
1 - لیست عنوان و آدرس پست های جدید
2 - معرفی بعضی از پست ها
3 - ارائه مطالب منتخب خانواده برتر و سایر منابع4 - عکس، کلیپ و صوت های آموزنده و سرگرم کننده
و ...
سروش ←https://sapp.ir/khbartar1
ایتا ←https://eitaa.com/khbartar
آی گپ ←https://iGap.net/khbartar

نسخه موبایل

نسخه ویندوز

لینک نسخه ios
(نسخه ios سروش از روی اپ استور حذف شده. به صورت لینک مستقیم هم جایی پیدا نکردم. ولی احتمالا از طریق آی اپس که لینکش رو گذاشتم بشه دانلود کرد)

.
.
.
بله نسخه ios

بله نسخه اندروید
(از طریق این لینک میشه به نسخه تحت وب بله هم دسترسی داشت)
پنجره را باز گذاشته ام، بوی خاک باران خورده با عطر چای بِه مرا به پرواز در آورده است، خوشحالم و نسبت به امروز و روز های پیش رویم، امیدوار! :)
نشسته ام و از فریدون میخوانم و همزمان لبریز از عشق میشوم، چه احساس خوبی... چه روز قشنگی :)
من نباتم...کنار پنجره، رو به آسمان آبی دلبرم نشسته ام و با خیالِ خوش و آرامی، فکر می بافم...
از زندگی که در دستانم موج میزند، هیجان زده ام، گاه با فکرِ خوش رها شدن، همگام با برگ ها میرقصم،گاه با فکر لذتِ زندگی کردن، غرق می
یه هــوووف گنده ...
هنوز دست پطروس نرسیده وای نمیدونم تا چه اندازه میتونه خوشحال یا ناراحتش کنه! از وقتی خوده واقعیم رو بیشتر شناخته فک میکنم شوکه شده شایدم اصلا فکری نکرده باشه !
امروز از اون نشریه تماس داشتم ولی من خواب بودم :)) آخه چرا ؟
40 روز پیش خبر مرگ دختر عموی سی و چند ساله‌ام را شنیدم. مرگی ناگهانی و بی‌خبر. همانقدر ناگوار و شوکه کننده مثل وقتی که در بچگی امتحانی را خوب می‌دادم و وقتی با نمره‌ی افتضاحش روبرو می‌شدم نمی‌دانستم چه کار کنم.امروز 40 روز از آن بُهت گذشت. بُهتی که آرام آرام یخش شکسته شد. یخی که برعکس همیشه، سرد نبود، داغ بود.زندگی این روزهایم جوری بود که پدر و مادرم را نمی‌دیدم. هرروز و هرساعت کنار زنعمو و عمویم بودند. روزهایی که سرکار بودم با مادرم چت می‌کر
دانشوران-با موضوع روشنفکری دینی، با تاکید بر آراء دکتر عبدالکریم سروش"؛ به مناسبت هفتاد و چهارمین زادروز ایشان
مصاحبه‌ی اختصاصی با دکتر عبدالکریم سروش: اسلام و لیبرالیسم، قابل جمع هستندنظریه امامت، از عبدالرزاق تا کدیورآیا ابن غضائری معتقد به نظریه امامان به مثابه علمای ابرار بود؟ نقدی بر نظر دکتر محسن کدیورمصاحبه اختصاصی با دکتر سروش دباغ: ازدواج سفید، از اقتضائات جهان جدید بوده و طبیعی استخانواده ای روی آب؛ در نقد دیدگاه دکتر سروش دب
عبدالکریم سروش می‌نویسد:
«درسی که از واقعهٔ کربلا می‌توان آموخت این است که هیچ نظام حکومتی، بشری، سیاسی در این جهان تضمین نشده است، حتی اگر شخصیتی چون پیامبر (ص) آن را تأسیس و ایجاد کرده باشد. کجروی‌های اندک اولیه رفته‌رفته چنان افزون‌تر و افزون‌تر خواهد شد که کار را به فاجعهٔ غیرقابل‌جبرانی خواهد کشید. شرط عقل این است که سرچشمه را به بیل بگیریم، وگرنه ”چو پر شد نشاید گذشتن به پیل.“» (عبدالکریم سروش، 1393: 169)
یادداشت‌ها:
ـ سروش، عبدالکری
نکند این همه که دوستتدارم را ، بابت عذاب وجدان داشته باشم؟
نکند حس میکنم جایی برایت کم گذاشته ام که حالا میخواهم توی هر نفسی که میکشی یقین بداری عاشقت هستم؟
نکند کسی جایی برایت کم گذاشته و حالا داریم زور میزنیم جای خالی چیزی را پر کنیم نگار؟
عاشقانه دوستت دارم نگار. نه. نقل هیچکدام از این حرف ها به تنهایی نیست. همه شان درست، کمت گذاشته ام و کمت گذاشته اند. ولی تو تنها چیزی هستی که در این جزیره متروک برایم مانده. دارم میسازم. دارم بالای درخت ها خ
می گویند متولد هر فصل و ماهی که باشی به آن علاقه مند می شوی!
و من با اینکه فرزند پاییزم ولی، همیشه دلم را در اردیبهشت ها جا گذاشته ام!
هر سال که اردیبهشت می آید هر جای دنیا که باشم بهترین اردبهشت ها در ذهنم مرور می شود؛ حال و هوای من پیش از سفرهای کربلا در ماه های رجب و شعبان، قم زیبا {می دانم خنده دار است، اصلا شما اولین نفری نیستید که به من برای گفتن این جمله می خندید ولی...}
باید دلت را در یک بهار، در اردیبهشت، در قم دوست داشتنی، در کنار دورترین ی
شرکت سروش زیست شریف در سال 1395 با محوریت فعالیت های کشاورزی و منابع طبیعی به صورت سهامی خاص در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری یزد به ثبت رسیده است. این شرکت با تشکیل تیم های تخصصی از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری رشته های فنی و مهندسی از دانشگاه های معتبر کشور امیدوار است بتواند علاوه بر ایجاد بستری مناسب برای تحقیق و پژوهش، امکان اشتغال زایی فارغ التحصیلان این رشته ها را در عرصه علمی و فناوری کشور فراهم کند.
شرکت سروش از دی ماه س

#هر_روز_با_شهدا 

❇️ شهید محسن حججی

بعد از آنکه محسن وارد سپاه شد، عصر ها به کتابفروشی می آمد و پولی را که از این کار به دست می آورد برای اردوهای جهادی کنار می گذاشت.

⚪️ رشته ی تحصیلی محسن برق ساختمان بود و کار برق کشی هم انجام می داد، پول دست مزدش را در قُلَّکی که برای این کار کنار گذاشته بود، جمع می کرد و هر دفعه که به اردوی جهادی می رفتیم، سه، چهار میلیونی که جمع کرده بود را خرج اردو می کرد.

* برگرفته از کتاب سرمشق
سوالات فراوانی وجود دارد از اینکه شرایط درونی و بیرونی بدن چه تاثیری در طاسی سر و ریزش مو دارند.
سعی کردیم در این مقاله به تعدادی از این سوالات پاسخ دهیم.

آیا مردان طاس تستوسترون بیشتری دارند؟
این یک باور نادرست درباره ریزش مو است. با آن که طاسی مردان به تستوسترون مرتبط است اما طاسی به میزان تستوسترون نه بلکه به میزان حساسیت یک فرد به این هورمون مرتبط است. یک آنزیم، تستوسترون را به ترکیبی به نام دی هیدروتسترون تبدیل می‌کند که این ترکیب باع
Ch (تلفظ این دو حرف در کنار هم بصورت چ می باشد) مانند: Chair, cheese
Ph (تلفظ این دو حرف در کنار هم بصورت ف می باشد)مانند: Phone, elephant
Kh (تلفظ این دو حرف در کنار هم بصورت خ می باشد)مانند: Khazar, kharazmi
Gh (تلفظ این دو حرف در کنار هم بصورت ق-غ می باشد)مانند: Ghand, ghorme sabzi
Sh ( تلفظ این دو حرف در کنار هم بصورت ش می باشد)مانند: She, share
Zh ( تلفظ این دو حرف در کنار هم بصورت ژ می باشد)مانند: Mozhgan, mozhdeh
Gh ( تلفظ این دو حرف در کنار هم بصورت ف می باشد)مانند: Laugh, enough
Th (تلفظ این دو حرف در کنار
امروز دختر ۲ ساعت گذاشتم پیش باباش رفتم ارایشگاه موهامو رنگ کنم. شیرم براش گذاشته بودم تو شیشه. وقتی اومدم قیافه باباشو باید میدیدین دود از کله اش بلند میشد و به شدت کلافه و عصبی بود. من که میرفتم دلسا خواب بود ولی خب بیدار شده بود کلی جیغ و گریه و در عین گرسنگی شیشه رو پس میزده. لباسشم کثیف کرده بود باباش اومده عوضش شده در حین عوض کردن جیش کرده بود 
یعنی دخترم سنگ تموم گذاشته بود واسه بابایی. من که رسیدم یهو آروم شد لباساشو تنش کردم یه کم چرخون
به پایگاه اطلاع رسانی ، محتوایی و ارتباطی مسجد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها خوش آمدید.

کانال مسجد در پیام رسان سروش
sapp.ir/masjedhfz
masjedhfz@

جهت ارتباط و ارسال نظرات و در صورت لزوم دریافت پاسخ ، می توانید
از کانال مسجد در پیام رسان سروش و یا بخش تماس با ما در همین پایگاه استفاده نمایید.
همیشه یکی از فانتزی هام این بود ماشین داشته باشم ، بعد هر روز بیام سوار شم ببینم یکی برام گل گذاشته :))
امروز کتابام رو که داشتم درس میخوندم جا گذاشتم روی میز ؛ رفتم راند تا ظهر ، ظهر برگشتم بردارمشون که دیدم یه تکه کاغذ یکی گذاشته زیر کتابم و روش نوشته : 
Fly without wings, dream with open eyes
یعنی بدون بال پرواز کن و با چشمهای باز رویا ببین‌... 
خیلی خوشم اومد...
یعنی هرچیز دیگه ای نوشته بودن گذاشته بودن اینقدر برام خوشآیند نبود...
کلی بهم انرژی مثبت داد... 
و خب ب
این خیریه تلاش دارد در راستای تکالیف دینی به حد توان جهت کمک به برادران و خواهران دینی مستمند شهرتاکستان یاری رساند.
                                                   انشالله
جهت پیگیری فعالیتهای خیریه به کانال دستان سبز در پیام رسان سروش مراجعه نمایید.
sapp.ir/dastansabz
خیرینی که تمایل به مشارکت مادی و معنوی در خیریه دستان سبز دارند می توانند از طریق راههای ارتباطی ذیل اقدام نمایند.
شماره همراه
09036193835
صفحه شخصی مدیر خیریه در پیام رسان سروش
sapp.ir/amirvarse
برا
به دعوت آقای سروش در بازی وبلاگی تصور آینده شرکت میکنممن بخوبی بقیه دوستانی که تو این بازی شرکت کردند نمیتونم بنویسم  بخاطر همین به سبک خودم آزاد و رها از هر قید و بندی تصورم از آینده ام را مینویسم
آینده من در وجود چند نفر خلاصه شده که یک نفر از آنها برجسته تر و پررنگ تر سروش صلواتیان که بدون هیچ چشم داشتی در سیستان و بلوچستان منطقه محروم جازموریان فعالیت میکنه خونه میسازه 
کتابخونه میسازه به بیمارها کمک میکنه  برای بچه ها ‌بزرگترهاشون شن
حامد تمام جملات دکترراباعبارت بعیدمیدانم در ذهن خود یکی کرده بود.گویی فائزه اولین زنی نبود که به خاطر زندگی عاشقانه به قتل می رسید.چون حامدبشکلی به صورت خیره شده بود که انگارمنتظرمرگ آنی او هست.
درهمین حین پیامی مبنی بر بردن یک جایزه میلیاردی دریکی از مسابقات اتومبیلرانی برایش آمد.شوکه بوددیگربه فکر فروش اعضای بدن همسرش نبود.گویی پول باروح اوبیشترتماس می گرفت.
اومدم با کلی ذوق برا مامانم اهنگ عاشقانه گذاشتم و با صدا رسا میگم "آهنگ های عاشقانه را از ما بخواهید." بعد یکم گوش کرد گف اینو صبح شنیدم :/ دختر فلانی سر کار گذاشته بود گوش کردیم و تعریف کرد تو تولدش گذاشته :( 
+یادم نمیاد تو تولدم هیچ وقت آهنگ گذاشته باشم(همینقدر ساده زیست) فقط همیشه بابام تولدم یادش بوده و همیشه و همیشه برام کادو خریده ؛) 
خورد تو ذوقم گفتم خب پس دیگه "آهنگهای عاشقانه را از ما نخواهید برید از دخترا همکاراتون بخواهید ":( بعدم قطعش
امروز ، بعد از تحویل یک سرویسی ، متوجه شدم که گوشیم دستم نیست و وقتی باهاش تماس میگیرم ، میبینم که رد تماس میخوره . گفتم احتمالا افتاده از دستم ، با یه گوشی دیگه پیام دادم که این گوشی من رو ممنون میشم بهم تحویل بدید ، جواب داد که یه تومن بریز برام گوشیتو برات بیارم.

شوکه ام از این ماجرا ...
یکی از پر مناقشه ترین موضوعات فلسفه الهیاتی وکلامی مسئله دعاست که جناب دکتر سروش منکر هرگونه دلیل فلسفی و عقلانی برای آن است.این در حالی است که در ادیان ابراهیمی علی العموم و در قران بطور خاص بر مسئله دعا تاکید و حتی عدم دعا و نیایش به پروردگار موجب بی اعتنایی خداوند به بندگان و گرفتار شدن آنان به کیفر الهی شناخته شده است.توجیه دکتر سروش مبنی بر برقراری رابطه معنایی بجای رابطه علی بین دعا و استجابت ان در مواردی که خواسته بندگان با دعا محقق
بسم الله 
تاریخ عرفای شیعه را می خواندم و رسیده بودم به دو اسم که البته یکی شان اسمی هم نداشت !
ملاقلی جولا بافنده ای که ناگهان شبی بر شیخ علی شوشتری وارد شده بود و فرستاده بودش نجف تا بشود سرسلسله ی عرفان شیعه تا امثال قاضی ها را پرورش بدهد و بعد در پس جولا یک سرباز، سربازی گمنام ، نگهبان خانه ای اعیانی که برای لقمه ای حلال آمده بود سراغ ملاقلی و خب معلوم می شود که از اوتاد امام زمان بوده است .
شوکه شده بودم، از تمام آن اسم های بزرگ اوراق تاریخ ش
کانال ما در سروش
تنها که باشی راحت‌تر با زندگی کنار می‌آیی. خیالت گرم کسی نیست که با نبودنش سر کنیمی‌شود ساعت‌ها روی سنگ فرش‌های خیابان لخت قدم بزنی چه باران ببارد یا نبارد، فصل می‌خواهد پاییز باشد یا تابستان... تنهایی که کهنه می‌شود، شب‌ها هم سرت را با همین کهنگی گرم می‌کنی... هوای دو نفره هم دیگر در کتت نمیرود جانم. جان می‌گیری با تکه کلامی از شوپنهاور، سکانسی از براندو، دیالوگی از قیصر خودمان، گوشت عادت می‌کند به ترانه‌های قدیمیام
ژست های مختلف عکاسی بارداری را امتحان کنید
در این مطلب آتلیه کودک سروش چندین مورد از ژست های مختلف عکاسی بارداری را امتحان کنید و آموزش ببینید که چطور میتوانید در زمان عکاسی بارداری حالت های ظاهری و اندامی مناسبی برای ثبت خاطرات دوران بارداری در آتلیه بارداری داشته باشید.
ژست های مختلف عکاسی بارداری را امتحان کنید

دست هایتان را دور شکمتان بگذارید: همه ی عکس های دوست داشتنی  و جذاب بارداری یک نکته ی مشترک دارند و آن چیزی نیست غیر از این
خوابگاه یعنی اینجا که دلت گرفته و غم عالم به دلته
اتاقت رو به روی آشپز خونه س
یکی هم در حین ظرف شستن کجا باید برم یه دنیا خاطره ت رو گذاشته :(
خودم شهاب تیام گذاشته بودم روبه راه شم، که اومدن شستن بردنش

پی نوشت:یکم محض رضای خدا درس بخونم بعدش میام کامنت ها رو می جوابم
موضوع :گفت و گوی انسان و دریا                                                             

به آرامی روی شن های ساحل قدم می زدم, کل دنیا مرا تنها گذاشته بودند جز یک نفر, یک نفر همیشه همراه و یار من بود یک نفر که در تمام لحظه های بی کسی کنار من بود, یک نفر که با بقیه فرق داشت, یک نفر که مهربان بود و عاشق.
کنار دریا رسیدم بی قراری دریا را در وجودم حس می کردم, دلتنگی اش را, ناراحتی اش را, 
به او سلام کردم, جواب مرا داد اما گویی تمام حواسش جای دیگری بود.
تصمیم گرفتم
☆اللهم عجل لولیک الفرج☆
 چت و تحلیل اخبار روز سیاسی و اجتماعی
 ️شرایط سوپرگروه پیک سروش:

#رفتن_به_پی_وی_افرادممنوع
#توهین_به_افرادممنوع
  #مطالب_تصاویر_فیلم_واستیکرهای_غیراخلاقی_ممنوع

چت ها و پیام های شخصی و تکراری ممنوع

دیروز عشقم اورد یک پست کوتاه رو نشونم داد که خنده مردم و کلی هم ناراحت شدم.
گفت تو رو خدا ببین این عشق سابقت که مانی لاندری هم دوست داره چی گذاشته.
بچه ها گرگ زاده یه پست خیلی مضحک و چیپ گذاشته بود در این شکل:
ای ارایشگر یا بیا موهام کوتاه کن یا میام میکنمت. یه همچین خزعبلی.
اینقدر دلم براش سوخت. و برای خودم.
میدونید ادمها لایه های زیادی دارن.
وقتی تو باتجربه میشی به مرور زمان و کاریزمای ادمها و همه چیشون میریزه.
وای من اینقدر خنده م گرفت.
بتونم ا
در این نوشتار مقداری از انتقادات سال 95 پیرامون بحث مذاکره را طرح میکنیم با توجه به این نکته که الان پسابرجام است و ما از « نیاز به تحریف تاریخ جهت رسیدن به اهداف » عبور کرده ایم ان شاء الله
پاسخ هایی کوتاه به ادعای دروغین جناب سروش محلاتی را از جناب حامد کاشانی با اسم رمز سروش و حامد می آوریم
خبرگزاری تسنیم از ایرنا :  از گذشته تا به امروز برخی تلاش کرده‌اند با اهداف و انگیزه‌های متفاوتی اقدام به تحریف و دروغ‌پردازی در مورد حواشی این حادثه
کانال ما در سروش
یک روز بر می گردی و خاطره های پشت سر گذاشته را نظاره میکنی، به دنبال نشانی از من ...یک روز برمیگردی و در میان هیاهوی شهر صدایم میزنی به امید اینکه شاید پاسخی بشنوی ... چشم هایت در انبوهی از جمعیت سوسو میزند تا شاید کسی شبیه مرا بیابی ...یک روز برمیگردی که من دیگر دچارت نیستم و آن روز برای همیشه معنای دیر کردن را میفهمی...صدایم میزنی ... نگاهت میکنم ...برایم از عشق میگویی از تک تک لحظاتمان...برایم آواز میخوانی ، مثل قدیم تر ها در کوچه ه
بار بعد که کسی گفت ایرانیا بدجنس و حریصن و تو شرایط اضطراری قیمت اجناس رو چند برابر میکنن و میریزن تو فروشگاه همه چیز رو میخرن و میبرن خونه انبار میکنن و هیچ جای دنیا همچین رفتار زشتی ندارن، میزنم تو دهنش که یاد بگیریم خودتخریبی رو بذاریم کنار. 
یه خوبی دیدن دنیا همینه که چشم آدم باز میشه به روی مزخرفاتی که پیش‌تر بهمون قبولوندن که تو بقیه جاهای دنیا برقراره و ما یرانیا از همه بدتریم.
اولین مورد کروناویروس دیروز و دومین مورد امروز (همین بغل
❌ سوپر فود اصلی را از ما بخواهید سوپر فود با بارکد تشخیص اصالت کالا خریداری کنیددوستانی که قصد خرید پودر سوپرفود را دارند اکثرا ترس از گرفتن محصول نامرغوب یا تقلبی دارند برای همین منظور جناب آقای دکتر خلخالی اقدام به گذاشتن بارکد روی جلد محصول برای تشخیص سوپر فود اصلی از تقلبی کردنداز این به بعد با خیال راحت سوپر فود اصلی را به شرط داشتن بارکد خرید کنید
در اورجینال با بارکد اصالت کالا
مشاوره و سفارش  ۰۹۹۲۱۸۰۳۷۹۷ _۰۹۳۶۶۵۹۷۲۰۴

برای دیدن و

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اخبار روستای یل آباد